HUAWEI B535-232A 4G MODEM
124,80 € + ALV
HUAWEI B535-232A 4G MODEM
75 in stock
Description
Surffaa huippunopeassa 4G-verkossa ja jaa nopea netti vaivatta kodin kaikille laitteille. B535 huolehtii, että käytössäsi on aina nopein mahdollinen verkko. Viimeisimmillä verkkoteknologioilla (AC-WLAN-langattomalla lähiverkolla ja CAT7+ -mobiiliverkkoyhteydellä) surffaat huippuvauhtia joko langattomasti tai Ethernet-kaapelin avulla. Reitittimessä on myös IPv6-tuki.
Helppo käyttöönotto. Laita SIM-kortti laitteeseen ja käynnistä se. Tämän jälkeen yhdistä laitteet langattomaan verkkoon. Salasanan löydät laitteen takana olevasta tarrasta. Nettiyhteys on valmis! Hallinta on helppoa Huawei HiLink -ohjelmalla (Android ja iOS).
- Tukee siltaavaa tilaa
- Operaattorivapaa
- 4G LTE CAT 7 enimmäisnopeus verkosta 300 Mbit/s / kohti verkkoa 100 Mbit/s (teoreettinen arvo – todellinen nopeus riippuu operaattorista)
- 4G LTE B1/B3/B7/B8/B20/B28/B32/B38
- Kaksi sisäistä 4G/LTE antennia ja kaksi ulkoisen antennin liitäntää (SMA)
- Kaksi sisäistä WiFi antennia 2.4 GHz ja 5 GHz
- Wi-Fi nopeus jopa 300 Mbps 2.4 GHz:n taajuudella ja jopa 867 Mbps 5.0 GHz:n taajuudella
- Dual-band – molemmat taajuudet voivat olla samanaikaisesti käytössä, jolloin Wi-Fi nopeus on jopa 1167 Mbps
- Yhteensopiva 802.11b/g/n/ac standardien kanssa
- Tähän reitittimeen voidaan yhdistää 64 laitetta langattomasti (32 2.4 GHz taajuudelle ja 32 5 GHz taajuudelle)
- Ethernet WAN – Yhtä LAN-porttia voidaan käyttää WAN-porttina jolloin laite toimii langattomana reitittimenä
- Wi-Fi Protected Setup (WPS 2.0) -toiminto mahdollistaa langattoman verkon salauksen ja laitteiden liittämisen napin painalluksella
- Käyttöjärjestelmäriippumaton – selainpohjainen hallinta tai Huawei HiLink -ohjelmalla (Android ja iOS)
- Lapsilukko ja Internet-käytön ajanhallinta
- Liitännät: 1 x LAN/WAN, 3 x LAN RJ-45 10/100/1000
- Käyttää microSIM-korttia
- Mitat 219 x 138 x 25,6 mm
- Paino 330 g
- Myyntipaketin sisältö: B535 4G modeemi, pikakäyttöopas, AC-virtalähde
Additional information
| Weight | 0,66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5,5 × 22,5 × 24 cm |
| Modeemityyppi | 4G |
| Lyhyt yhteenveto | Surffaa huippunopeassa 4G-verkossa ja jaa nopea netti vaivatta kodin kaikille laitteille. B535 huolehtii, että käytössäsi on aina nopein mahdollinen verkko. Viimeisimmillä verkkoteknologioilla (AC-WLAN-langattomalla lähiverkolla ja CAT7+ -mobiiliverkkoyhteydellä) surffaat huippuvauhtia langattomasti. Reitittimessä on myös IPv6-tuki. |
| Langaton (WLAN) | Kyllä |
| Taajuusalue, GHz | 2.4, 5 |
| WLAN tiedonsiirtonopeus, Mbit/s | 300 Mbps (2.4GHz), 867 Mbps (5.0GHz), 1167 Mbps (dual-band) |
| Langaton standardi | 802.11 b, 802.11 g, 802.11 n, 802.11 ac |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 3 |
| WAN-portti | 1 |
| Ethernet LAN -siirtonopeudet, Mbit/s | 10/100/1000 |
| SIM kortin tyyppi | micro-SIM |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 219 x 138 x 25.6 |
| Tuotteen paino, g | 330 |
| Pakkaussisältö | B535 4G modeemi, pikakäyttöopas, AC-virtalähde |
| Lapsilukko | Kyllä |
| Salaus / suojaus | Wi-Fi Protected Setup (WPS 2.0) |
| Antennityyppi | Kaksi sisäistä 4G/LTE antennia ja kaksi ulkoisen antennin liitäntää, kaksi sisäistä WiFi antennia 2.4 GHz ja 5 GHz |
| Antenniliittimen tyyppi | SMA |
| Alkuperämaa | KIINA |










