HONOR 400 SMART 4GB+256GB DESERT GOLD
198,50 € + ALV
HONOR 400 SMART 4GB+256GB DESERT GOLD
1000 in stock
Description
HONOR 400 SMART 4GB+256GB on huippuluokan älypuhelin, joka yhdistää suorituskyvyn ja tyylikkyyden. Sen 256 Gt:n tallennustilan ansiosta voit tallentaa runsaasti dokumentteja, sovelluksia ja muuta sisältöä ilman huolta tilan loppumisesta. 4 Gt:n RAM-muisti takaa sujuvan moniajon ja nopean käytettävyyden, mikä tekee laitteesta erinomaisen työ- ja yrityskäyttöön. DESERT GOLD -väritys lisää ripauksen eleganssia, joka erottuu joukosta niin toimistossa kuin asiakastapaamisissa. Puhelimen akunkesto ja tehonsäästöominaisuudet tukevat pitkäkestoista käyttöä. Lisäksi HONOR 400 SMART sisältää uusinta teknologiaa, jolla varmistetaan saumaton yhteensopivuus muiden yrityksesi digitaalisten laitteiden kanssa.
Additional information
| Weight | 0,34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17,7 × 8,5 × 3 cm |
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
| Näytön koko, " | 6.77 |
| Takakamera, MP | 50 + 2 |
| RAM-muisti | 4 GB |
| Akun kapasiteetti, mAh | 6500 |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
| IP-luokitus | IP54 |
| Käyttöjärjestelmän versio | 15 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1610 x 720 |
| Kaksois-SIM ominaisuus | Kyllä |
| NFC-tuki | Kyllä |
| Latausliittimen tyyppi | USB-C |
| Etukamera, MP | 5 |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| SIM kortin tyyppi | nano-SIM |
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Ei |
| Bluetooth | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 76.8 x 166.89 x 8.24 |
| Tuotteen paino, g | 206 |
| Bluetooth-versio | 5.1 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| WLAN tyyppi | 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4G/5G |
| Prosessorin malli | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Virkistystaajuus, Hz | 120 |
| Liitännät | USB-C |
| GPS | Kyllä |
| Langaton lataus | Ei |
| GLONASS | Kyllä |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| A-GPS tuki | Kyllä |
| Alkuperämaa | KIINA |










