GARMIN DEZL LGV820, EU+SOUTH AFRICA, GPS 8” GPS TRUCK SAT NAV
561,10 € + ALV
GARMIN DEZL LGV820, EU+SOUTH AFRICA, GPS 8? GPS TRUCK SAT NAV
1 in stock
Description
Raskaan liikenteen navigointia tarjoava uusi dezl LGV -rekkanavigaattorimallisto sisältää tuhansien ammattikuljettajien dezl-yhteisövinkit, joiden avulla löytyvät suosituimmat rekkaparkit, lastauslaiturit ja muut kohteet. Laitteessa on lisäksi mukautettu reititys rekoille sekä tuulen nopeutta ja säätä koskevat varoitukset.
- Suuri, terävä ja kirkas näyttö
- Erittäin suorituskykyinen laite
- DEZL-yhteisöarviot
- Tuulen nopeutta koskevat varoitukset
- Mukautettu reititys ja tievaroitukset
- Asiantunteva saapumisen suunnittelu
- Reititys ympäristövyöhykkeiden mukaan
Additional information
| Weight | 1,24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 27,7 × 9,3 cm |
| Lyhyt yhteenveto | Raskaan liikenteen navigointia tarjoava uusi dezl LGV -rekkanavigaattorimallisto sisältää tuhansien ammattikuljettajien dezl-yhteisövinkit, joiden avulla löytyvät suosituimmat rekkaparkit, lastauslaiturit ja muut kohteet. Laitteessa on lisäksi mukautettu reititys rekoille sekä tuulen nopeutta ja säätä koskevat varoitukset. |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 200 x 20 x 125 |
| Bluetooth | Kyllä |
| GPS | Kyllä |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1280 x 800 |
| Näytön koko, " | 8 |
| Näyttö | 8" laajakulma IPS, värillinen TFT kapasitiivisella kosketuspaneelilla |
| Tuotteen paino, g | 405 |
| Yhteensopivat muistikortit | MicroSD |
| Akun tyyppi | Lithium-Ion |
| Akunkesto (max) | 2 h |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Pakkauksen sisältö | dezlLGV820, ajoneuvon imukuppikiinnikejavirtajohdollinen magneettiteline, ruuveilla kiinnitettävä teline, 1 tuuman pallosovitin AMPS-levyllä, ajoneuvon virtajohto, USB-johto ja käyttöohjeet. |
| Alkuperämaa | TAIWAN |




