EZVIZ H5 4G
65,70 € + ALV
EZVIZ H5 4G
87 in stock
Description
H5 4G:n avulla voit helposti luoda turvajärjestelmän jopa avoimilla, Wi-Fi-yhteyden kannalta haastavilla alueilla. Se on varustettu 2K-videolla, henkilöiden ja ajoneuvojen tunnistuksella sekä toiminnan laukaisemalla aktiivisella puolustuksella, jotka helpottavat monia ulkovalvonnan haasteita ympäri vuorokauden. Luotettavana kamerana se toimii hyvin yöllä ja huonoissa sääolosuhteissa, tarjoten vähän huoltoa vaativan ratkaisun pitkäaikaiseen mielenrauhaan.
Additional information
| Weight | 0,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25,5 × 25,5 × 12 cm |
| Analytiikka | Kyllä |
| Integroitu muistikortinlukija | Kyllä |
| Yhteensopivat muistikortit | microSD |
| Maksimi muistikortin koko | 512 GB |
| IP-luokitus | IP67 |
| Virrankulutus, W | 7 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 183 x 93 x 75 |
| Tuotteen paino, g | 482 |
| Kameran tekniikka | IP |
| Ulkokäyttö | Kyllä |
| Wi-Fi | Ei |
| Kuvakennon koko, " | 1/2.8 |
| Kennon tyyppi | CMOS |
| Optiikka | 4 mm |
| IR-valo | Kyllä |
| IR kantama maksimi, m | 30 |
| Videokuvan resoluutio | 2304 x 1296 |
| Videon pakkausformaatit | H.265 / H.264 |
| 4G | IN LTE-FDD:B1/B3/B5/B8 <br> |
| Liitännät | Ethernet (RJ-45) |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Alkuperämaa | KIINA |












