EPSON WORKFORCE PRO WF-4820DWF
151,05 € + ALV
EPSON WORKFORCE PRO WF-4820DWF
4 in stock
Description
Ammattitason A4-tulostus
Tämä A4-monitoimitulostin täyttää vaativimpienkin kotitoimistojen ja pienten toimistojen
tarpeet. Sillä voi tulostaa kaksipuolisesti ja skannata, kopioida ja faksata yksipuolisia
asiakirjoja A4-kokoon asti, ja automaattinen arkinsyöttölaite käsittelee kerralla jopa 35
A4-arkkia. PrecisionCore-tulostuspää tuottaa korkealaatuisia tulosteita.
Paranna tuottavuutta
Tämä tehokas, luotettava ja nopea malli tarjoaa kaksipuolisen A4-tulostuksen, ja sen
tulostusnopeudet ovat 25 mustavalkoista ja 12 värisivua minuutissa¹. Lisäksi sen
käyttö on helppoa myös 10,9cm:n kosketusnäytön kautta.
Minimoi kulut
Tulostin vähentää kustannuksia merkittävästi, sillä siinä on jokaiselle värille erillinen
mustekasetti. Tämä säästää mustetta 50 % verrattuna kolmen värin
yhdistelmävärikasetteihin³. Saat vastinetta rahoillesi, sillä mustekasetteja on saatavana
vakio- ja XL-kokoisina, joista suurin riittää jopa 1 100 sivun4 tulostukseen.
Joustavat langattomat ratkaisut
Tulosta kaikkialta toimistosta Wi-Fi-yhteyden avulla tai käytä Wi-Fi Direct -toimintoa
yhteensopivista langattomista laitteista tulostamiseen ilman Wi-Fi-verkkoa. Epsonin
maksuttomat mobiilitulostussovellukset ja -ratkaisut lisäävät valinnanvaraa
entisestään. Esimerkiksi Email Print -toiminnolla voit lähettää tulostustöitä
tulostettaviksi lähes mistä tahansa². Scan-to-Cloud-toiminto taas auttaa ottamaan
kaiken irti yhteistyöstä eri tahojen välillä².
Additional information
| Weight | 12,27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47,5 × 34,5 × 43,5 cm |
| Näyttö | 10.9 cm leveä värillinen kosketusnäyttö |
| Väritulostus | Kyllä |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Vakioliitännät | USB 2.0, ETHERNET 10 / 100 BASE TX, IEEE 802.11 B/G/N |
| Kaksipuolinen tulostus | Kyllä |
| Paperinsyöttökapasiteetti, arkkia | 250 |
| All In One -toiminnot | Tulostus, Skannaus, Kopiointi, Fax |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 425 x 389 x 265 |
| Tuotteen paino, kg | 10.2 |
| Maksimi resoluutio | 4800 x 2400 |
| Tuetut tulostusmateriaalikoot | A4, A5, Letter, A6, B5, C6 (Envelope), DL (Envelope), No. 10 (Envelope), 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, Legal, User defined |
| Skannaustarkkuus, dpi | 1200 x 2400 |
| Tulostusnopeus ISO/IEC 24734 (musta), sivua/min. | 25 |
| Tulostusnopeus ISO/IEC 24734 (väri), sivua/min. | 12 |
| Tulostustekniikan tarkkuus, dpi | 4800 x 2400 |
| Tulostusnopeus (musta, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 36 |
| Tulostusnopeus (väri, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 22 |
| Ensimmäisen sivun tulostus (MV, A4, ready), sek. | N/A |
| Kuukausikapasiteetti (max), sivua | N/A |
| Ensimmäisen sivun tulostus (väri, A4, ready), sek. | N/A |
| Sisäinen muisti, MB | N/A |
| Tulostusteknologia | Värimustesuihku |
| Alkuperämaa | INDONESIA |












