EPSON ECOTANK ET-5805
692,05 € + ALV
EPSON ECOTANK ET-5805
4 in stock
Additional information
| Weight | 20,76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 50,4 × 43,5 cm |
| Väritulostus | Kyllä |
| Tulostusteknologia | Värimustesuihku |
| Vakioliitännät | IEEE 802.11 A/B/G/N/AC (WiFi 5), USB |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Kaksipuolinen tulostus | Kyllä |
| Tulostusnopeus (musta, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 32 |
| All In One -toiminnot | Fax, Skannaus, Tulostus |
| Paperinsyöttökapasiteetti, arkkia | 125 |
| Tulostusnopeus (väri, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 22 |
| Ensimmäisen sivun tulostus (MV, A4, ready), sek. | 5.5 |
| Kuukausikapasiteetti (max), sivua | N/A |
| Ensimmäisen sivun tulostus (väri, A4, ready), sek. | 9.5 |
| Sisäinen muisti, MB | N/A |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 425 x 500 x 350 |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10 (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit), Windows 8 (32-/64-bittinen), Windows 8.1 (32/64 bit), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista (32/-64-bittinen), Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2, spectextoptionoperatingsystemswin2003ii2, Windows XP Professional x64 Edition |
| Maksimi resoluutio | 4800 x 2400 |
| Skannaustarkkuus, dpi | 1200 x 2400 |
| Tulostusnopeus ISO/IEC 24734 (musta), sivua/min. | 25 |
| Tulostusnopeus ISO/IEC 24734 (väri), sivua/min. | 12 |
| Verkkovalmius | Kyllä |
| Jännite, V | 220/240 |
| Skannerityyppi | Contact image sensor (CIS) |
| Tuotteen paino, kg | 17.5 |
| Minimi pisarakoko | 3.8 |
| Faxin muisti, sivuja | 550 |
| Alkuperämaa | INDONESIA |



