EPSON ECOTANK ET-5150
294,25 € + ALV
EPSON ECOTANK ET-5150
8 in stock
Description
- Tulosta 13 300 mustavalkosivua / 5 200 värisivua mukana toimitettavalla musteella
- Kolmen vuoden takuu (tarkista kampanjan voimassaolo ja ehdot: www.epson.fi/tulostintakuu)
- Erittäin nopea tulostus
- Tulosta, kopioi ja skannaa A4-koossa
- Automaattinen kaksipuolistulostus
- 250 arkin paperilokero
- 35 arkin automaattinen arkinsyöttölaite
- Taloudellinen mustesäiliöjärjestelmä
- Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet
- Maksuttomat mobiilitulostussovellukset
Tässä kotitoimistoihin ja pienille yrityksille sopivassa A4-koon monitoimitulostimessa on erittäin alhaiset tulostuskustannukset sekä nopea tulostus. Takuu kattaa jopa 100 000 sivun tulostamisen ja on laajennettavissa kolmeen vuoteen, myös yrityskäytössä (edellyttää rekisteröintiä, tarkista kampanjan voimassaolo ja ehdot: www.epson.fi/tulostintakuu). 250 arkin paperilokeron, 6,1 cm:n LCD-kosketusnäytön ja 35 arkin automaattisen arkinsyöttölaitteen ansiosta tulostus on sujuvaa.
Tee enemmän nopeammin
Nosta tehokkuutesi seuraavalle tasolle tällä nopealla tulostimella, joka tulostaa ensimmäisen sivun vain 7 sekunnissa.
Monipuolinen A4-koon EcoTank-tulostin
ET-5150:llä voi tulostaa, kopioida ja skannata. Siinä on kaksipuolinen tulostus, 250 arkin paperilokero sekä 35 arkin automaattinen arkinsyöttölaite. Monipuolisia toimintoja on helppo käyttää 6,1 cm:n LCD-kosketusnäytöllä.
Jatkuvaa säästöä
Säästät aina, kun tulostat tällä EcoTank-tulostimella, sillä sen sivukohtaiset kustannukset ovat uskomattoman edulliset. Toisin kuin muissa tulostimissa, EcoTank-laitteessa on suuret mustesäiliöt, jotka täytetään edullisilla mustepulloilla.
Yritystasoiset tulosteet
EcoTank 113 -mustesarjan kaikki musteet ovat pigmenttimusteita, jotka kestävät hankausta, vettä ja korostuskyniä. Yhdellä mustesarjalla voidaan tulostaa jopa 7 500 mustavalkosivua ja 6 000 värisivua.
Tulosta lähes mistä vain
Tulostin tukee Wi-Fi- ja Wi-Fi Direct -yhteyksiä, joten voit lähettää siihen asiakirjoja tulostettaviksi käyttämällä älylaitteeseen asennettuja Epson iPrint- ja Smart Panel – sovelluksia.
Helppokäyttöinen ja luotettava
Mustesäiliöiden täyttäminen käy kätevästi ja siististi suljettavilla ja helppokäyttöisillä mustepulloilla. Epsonin ainutlaatuinen, ilman lämpöä toimiva PrecisionCore-tekniikka parantaa luotettavuutta, lyhentää seisokkeja ja vähentää ympäristövaikutuksia. Ei lämpenemisaikaa, joten ensimmäinen sivu tulostuu nopeasti ja vähemmällä virrankäytöllä.
Additional information
| Weight | 9,62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 42,5 × 41 cm |
| Ensimmäisen sivun tulostus (MV, A4, ready), sek. | N/A |
| Kuukausikapasiteetti (max), sivua | N/A |
| Ensimmäisen sivun tulostus (väri, A4, ready), sek. | N/A |
| Maksimi resoluutio | 4800 x 1200 |
| Tulostusteknologia | Värimustesuihku |
| Väritulostus | Kyllä |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Kaksipuolinen tulostus | Kyllä |
| Tulostusnopeus (musta, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 37 |
| Tulostusnopeus (väri, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 23 |
| All In One -toiminnot | Tulostus, Skannaus, Kopiointi |
| Paperinsyöttökapasiteetti, arkkia | 250 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 346 x 375 x 347 |
| Tuotteen paino, g | 7300 |
| Lyhyt yhteenveto | <ul> |
| Näyttö | 6.1 cm värillinen kosketusnäyttö |
| Äänenpainetaso, dB | 38 |
| Skannaustarkkuus, dpi | 1200 x 2400 |
| Verkkovalmius | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Minimi pisarakoko | 3,3 |
| Mobiili- ja pilvitulostuspalvelut | Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver, Scan-to-Cloud), Apple AirPrint |
| Tuetut tulostusmateriaalikoot | 9 x 13 cm, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 13 x 20 cm, 20 x 25 cm, 100 x 148 mm, 16:9, Letter Legal, No. |
| Sisäinen muisti, MB | N/A |
| Alkuperämaa | FILIPPIINIT |






