
DELL L7350 U7-165U/13.3FHD+/16GB/512SSD/WWR/W11P/3BW
1279,10 € + ALV
DELL L7350 U7-165U/13.3FHD+/16GB/512SSD/WWR/W11P/3BW
6 in stock
Description
Latitude 7000 -sarjan laitteet ovat premium-tason yrityskannettavia. Ne sopivat pienen kokonsa ja hyvän akkukeston ansiosta erinomaisesti liikkuvalle käyttäjälle. Korkealaatuinen runko on suunniteltu kestävä kehitys edellä, ja sille annetaan MIL-STD-laatuluokitus.
Nosta tuottavuus uudelle tasolle yrityskannettavalla, joka tarjoaa salamannopeat langattomat yhteydet ja nauti edistyksellisistä tekoälyominaisuuksista!
Tärkeimmät ominaisuudet:
- Alumiinirunko
- Intel Core Ultra 7-165U vPro (12 Mt:n välimuisti, 12 ydintä, jopa 4,9 GHz)
- 13.3″ FHD (1920×1200) heijastamaton IPS -näyttö, 250 nit
- 16GB LPDDR5 6400 Mhz integroitua keskusmuistia
- 512 GB, M.2 2230, TLC PCIe Gen 4 NVMe SSD-levy
- Integroitu Intel Graphics -näytönohjain
- Intel® BE200 Wi-Fi 7 2×2, Bluetooth 5.4
- Paikka valinnaiselle 5G LTE modeemille (myydään erikseen 555-BLGM)
- 3 kennoinen 57 Wh akku (Express Charge)
- FHD IR-webkamera, HDR, TNR4, express sign-in, intelligent privacy
- Taustavalaistu näppäimistö (nordic)
- Älykortinlukija
- Sormenjälkitunnistin
- Dell Optimizer
- Windows 11 Professional (64 bit) (Englanti, Tanska, Suomi, Norja, Ruotsi)
Sisäiset korttipaikat:
- 1x M.2 2230 (SSD) (käytössä)
Ulkoiset portit:
- 2x Thunderbolt 4 (Type-C), joissa Power Delivery sekä DisplayPort 2.1
- 1x USB 3.2 Gen 1 (Type A) (PowerShare)
- 1x HDMI 2.1
- 1x Kuulokeliitäntä (3.5mm)
- 1x Kiilalukkopaikka
Ympäristöstandardit/Säännökset:
- ENERGY STAR sertifioitu
- EPEAT Gold sertifioitu
- EPEAT Climate+ sertifioitu
- TCO sertifioitu
Takuu:
3 vuoden Dell NBD Basic Warranty -on-site varaosatakuu, vasteaika seuraava työpäivä
Additional information
| Weight | 2,41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38,2 × 6,3 × 33 cm |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 103 |
| Asennuskielivaihtoehdot | Danish, Tanska, Finnish, Suomi, Swedish, Ruotsi, Norwegian, Norja, English, Englanti |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Näytön koko, " | 13.3 |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1200 |
| Näytönohjain | Intel Graphics |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Smart Card -lukija | Kyllä |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| Lyhyt yhteenveto | Latitude 7000 -sarjan laitteet ovat premium-tason yrityskannettavia. Ne sopivat pienen kokonsa ja hyvän akkukeston ansiosta erinomaisesti liikkuvalle käyttäjälle. Korkealaatuinen runko on suunniteltu kestävä kehitys edellä, ja sille annetaan MIL-STD-laatuluokitus. |
| Liitännät | Audio (3.5mm), HDMI, Thunderbolt 4, USB-A |
| Muistin enimmäismäärä | 64 GB |
| Telakointi | Thunderbolt |
| Optinen asema | Ei |
| Tuotteen paino, g | 1150 |
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 299 x 213.16 x 16.44 – 17.75 |
| Akun kapasiteetti, Wh | 57 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Muistin tyyppi | LPDDR5x |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Virtalähde, W | 65 |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Näytönohjain perhe | Intel Graphics |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Wi-Fi | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Intel BE200 Wi-Fi 7 |
| Muistin nopeus, MHz | 6400 |
| WLAN antennit | 2×2 |
| Ympäristösertifikaatit | EPEAT Gold, Energy Star 8.0, TCO 9.0 |
| Kennojen määrä, kpl | 3 |
| Prosessorityyppi | Intel Core Ultra 7 |
| Prosessorin malli | Intel Core Ultra 7-165U (Max.4.90 GHz, 12M, 12C) |
| Prosessoriytimien määrä | 12 |
| Intel Hyper Threading | Kyllä |
| Intel Smart Cache, MB | 12 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.90 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 1 |
| USB-C (USB 4.0) / Thunderbolt 4 porttien määrä | 2 |
| NFC-tuki | Kyllä |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Pienitehoisten energiatehokkaiden ytimien määrä | 2 |
| Alkuperämaa | KIINA |
