CANON I-SENSYS MF461DW II
309,15 € + ALV
CANON I-SENSYS MF461DW II
5 in stock
Description
Pienikokoiset ja nopeat monitoimilaitteet päivittäiseen mustavalkotulostukseen ja -skannaukseen.
Additional information
| Weight | 21,32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 54 × 52 cm |
| Väritulostus | Ei |
| Tulostusteknologia | Mustavalkolaser |
| Tulostusnopeus (musta, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 36 |
| Vakioliitännät | ETHERNET 10 / 100 / 1000 BASE TX, IEEE 802.11 B/G/N, USB 2.0 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Kuukausikapasiteetti (max), sivua | 4000 |
| Paperinsyöttökapasiteetti, arkkia | 250 |
| Ensimmäisen sivun tulostus (MV, A4, ready), sek. | 5 |
| All In One -toiminnot | Kopiointi, Skannaus, Tulostus |
| Tulostuskieli | Adobe PostScript, PCL5e, PCL6, UFRII |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 420 x 460 x 375 |
| Äänenpainetaso, dB | 53 |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Windows 11 / Windows 10 / Server 2025 / Server 2022 / Server 2019 / Server 2016, Mac OS X 10.15 ->, Linux |
| Tuetut tulostusmateriaalikoot | Kasetti (vakio ja lisävaruste):<br> |
| Virrankulutus, W | 480 |
| Tulostustekniikan tarkkuus, dpi | 1200 x 1200 |
| Kopioinnin enimmäistarkkuus, dpi | 600 x 600 |
| Skannaustarkkuus, dpi | 600 x 600 |
| Mobiili- ja pilvitulostuspalvelut | Dropbox, GoogleDrive, OneDrive, Microsoft Universal Print, iOS: AirPrint, Canon PRINT -sovellus, Android: Mopria-sertifioitu, Canon PRINT -sovellus, Canon Print Service -laajennus, IPP Everywhere |
| Salaus / suojaus | WPA-PSK (AES), WPA2-PSK (AES), WPA3-SAE (AES), WPA-EAP (AES), WPA2-EAP (AES), WPA3-EAP (AES) |
| Tuotteen paino, kg | 16.3 |
| Lämpenemisaika, s | 14 |
| RAM-muisti | 1 GB |
| Tallennuskapasiteetti | 4 GB eMMC |
| Näyttö | 12.7 cm:n nestekidekosketusvärinäyttö |
| Alkuperämaa | VIETNAM |



