CANON COMPACT PRINTER SELPHY SQUARE QX10 WH
146,45 € + ALV
CANON COMPACT PRINTER SELPHY SQUARE QX10 WH
Out of stock
Description
Tulosta, kerää ja jaa ikimuistoiset hetket luovasti. Ei johtoja, ei kaapeleita, ei sotkuja. Luovaan tulostamiseen.
Tulosta värikkäitä ja tarkkoja 7,62 x 7.62 cm:n (2,7 x 2,7 tuuman) neliönmuotoisia valokuvia suoraan älypuhelimesta. Värisublimaatiotekniikka tuottaa värejä ja yksityiskohtia, jotka kestävät jopa 100 vuotta.
Additional information
| Weight | 0,72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15,7 × 12,1 × 8,3 cm |
| Mobiili- ja pilvitulostuspalvelut | Yhteensopivat iOS- ja Android-laitteet suoralla Wi-Fi-yhteydellä, SELPHY Photo Layout -sovelluksella |
| Tulostustekniikan tarkkuus, dpi | 287 x 287 |
| Tuetut tulostusmateriaalikoot | 72 x 85mm, 68 x 68mm |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 102 x 143 x 31 |
| Tuotteen paino, g | 445 |
| Liitännät | USB-A, USB-B |
| Virrankulutus, W | 62 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Alkuperämaa | KIINA |





