BROTHER TJ4121TN | 4″ TARRATULOSTIN TEOLLISUUSKÄYTTÖÖN
1169,35 € + ALV
BROTHER TJ4121TN | 4″ TARRATULOSTIN TEOLLISUUSKÄYTTÖÖN
Out of stock
Additional information
| Weight | 10,81 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37,3 × 35,5 × 53 cm |
| Tulostustekniikan tarkkuus, dpi | 300 x 300 |
| Näyttö | 3.5" värikosketusnäyttö |
| Muistikapasiteetti | 128 MB |
| Liitännät | USB 2.0 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 248 x 436 x 274 |
| Tuotteen paino, g | 9400 |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Windows (Windows 8,1, 10, Server 2012 R2, 11, Server 2016, Server 2019), Android (5 tai uudempi ), iOS (9 tai uudempi), Mac OSX (10.11 tai uudempi), Viimeisin lista yhteensopivista käyttöjärjestelmistä löytyy sivuilta support.brother.com, Linux |
| Tulostuskieli | FBPL-EZD (EPL2, ZPL2, DPL) |
| Maksimi tarraleveys, mm | 120 |
| Pakkauksen sisältö | Tulostin, Virtajohto, USB-kaapeli, Pika-asennusopas |
| Alkuperämaa | KIINA |








