BROTHER TJ4021TN | 4″ TARRATULOSTIN TEOLLISUUSKÄYTTÖÖN
930,60 € + ALV
BROTHER TJ4021TN | 4″ TARRATULOSTIN TEOLLISUUSKÄYTTÖÖN
Out of stock
Additional information
| Weight | 11,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53,5 × 35 × 37 cm |
| Näyttö | 3.5" värikosketusnäyttö |
| Muistikapasiteetti | 128 MB |
| Liitännät | USB 2.0, Serial (RS-232), Ethernet (RJ-45) |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 248 x 436 x 274 |
| Tuotteen paino, g | 9400 |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Windows (Windows 8,1, 10, Server 2012 R2, 11, Server 2016, Server 2019), Android (5 tai uudempi ), iOS (9 tai uudempi), Mac OSX (10.11 tai uudempi), Viimeisin lista yhteensopivista käyttöjärjestelmistä löytyy sivuilta support.brother.com, Linux |
| Tulostustekniikan tarkkuus, dpi | 203 |
| Maksimi tarraleveys, mm | 120 |
| Tulostuskieli | FBPL-EZD (EPL2, ZPL2, DPL) |
| Pakkauksen sisältö | Tulostin, Virtajohto, USB-kaapeli, Pika-asennusopas |
| Alkuperämaa | KIINA |








