BROTHER RJ4250WBL MOBILE PRINTER(INC.BATT)
837,80 € + ALV
BROTHER RJ4250WBL MOBILE PRINTER(INC.BATT)
Out of stock
Description
RJ4250WB on mobiilisti toimiva kuitti- ja tarratulostin, jolla voit tulostaa näppärästi paikan päällä. Markkinoiden johtava tulostustekniikka, kestävä muotoilu ja monet yhteysvaihtoehdot tekevät tästä mobiilitulostimesta erinomaisen valinnan kiireisille liikkuville ammattilaisille.
Voit tulostaa tarroja, laskuja, tarjouksia ja kuitteja kätevästi paikan päällä Bluetooth-yhteyttä käyttäen ja säästät aikaasi.
- Vahva muotoilu (kestää pudotuksen 2,1 m) ja IP54-luokitus, pöly ja roiskevesisuojaus
- Bluetooth, USB ja langaton verkkoliitäntä
- Tulostusnopeus jopa 127 mm sekunnissa
- Laaja lisävarustevalikoima: ladattava litiumioniakku, verkkolaite, olkahihna, autolaturi, latausasema
- Tulostustarkkuus jopa 203 dpi
- Näppärä pitkäkestoinen litiumioniakku (ostetaan erikseen) akun latauksen tason ilmaisimella
Additional information
| Weight | 1,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 25 × 19 cm |
| Tulostusteknologia | Mustavalkolaser |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 153 x 159 x 68 |
| Tuotteen paino, g | 850 |
| Tuetut tulostusmateriaalikoot | Tulostusmateriaalin leveys 45-113 mm, Rullan maksimihalkaisija 58 mm |
| Lyhyt yhteenveto | Kestävä langaton mobiilitulostin jopa 104 mm leveään tulostukseen Bluetooth-yhteyksin. |
| IP-luokitus | IP54 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Tulostustekniikan tarkkuus, dpi | 203 |
| Muistikapasiteetti | 256 MB |
| Sisäinen muisti, MB | 64 |
| Bluetooth-versio | 4.2 |
| Bluetooth-profiilit | SPP (Serial Port Profile) OPP (Object Push Profile) HCRP (Hard Copy Cable Replacment Profile) iAP-tuki |
| Vakioliitännät | USB mini-B 2.0 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Akun tyyppi | Ladattava litiumioniakku (7.2V) |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Android 2.2 ja uudemmat, iOS, Windows 7, 8, 10 |
| WLAN tyyppi | IEEE802.11a/b/g/n |
| Alkuperämaa | KIINA |





