BROTHER RJ-4230B RUGGEROITU MOBIILITULOSTIN
576,15 € + ALV
BROTHER RJ-4230B RUGGEROITU MOBIILITULOSTIN
Out of stock
Description
RJ4230B on kestävä lämpötulostustekniikkaa käyttävä mobiilitulostin, jolla voit tulostaa jopa 104 mm leveitä tarroja ja kuitteja. Nopea tulostus ja monipuoliset liitännät sekä laaja valikoima lisävarusteita tekevät tästä RJ4230B-mobiilitulostimesta erinomaisen valinnan monien eri alojen ammattilaisille. Bluetooth- ja USB-yhteydellä voit näppärästi tulostaa tarroja, tunnisteita, laskuja, kuitteja ja paljon muuta, juuri siellä missä olet.
- Kestävällä muotoilulla IP54-suojaus ja kestää pudotuksen 2,1 metristä
- Lisävarusteena ladattava litiumioniakku, verkkolaite, virtakaapeli tupakansytyttimeen, latauslaite ja olkahihna
- Tulostaa nopeasti, jopa 127 mm sekunnissa
- USB, sarjaliitäntä, Bluetooth, sekä MFi-tuki
- Jopa 203 dpi tulostustarkkuus
- Yhteensopivuus: Windows, iOS, Android
Vakiona 3 vuoden takuu, kun rekisteröit laitteesi Brotherin sivuilla https://atyourside.brother.fi/fi-fi/register-your-device saat lisäksi SWAP-laitevaihtotakuun.
Additional information
| Weight | 1,24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24,4 × 18,7 × 12,1 cm |
| Tulostusteknologia | Mustavalkolaser |
| Latausaika, h | 4 |
| Flash-muisti, MB | 64 |
| Sisäinen muisti, MB | 256 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 4.2 |
| Bluetooth-profiilit | SPP (Serial Port Profile) OPP (Object Push Profile) HCRP (Hard Copy Cable Replacment Profile) iAP-tuki |
| Vakioliitännät | USB mini-B 2.0 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 153 x 159 x 68 |
| Tuotteen paino, g | 850 |
| Tuetut tulostusmateriaalikoot | Tulostusmateriaalin leveys 45-113 mm, rullan maksimi halkaisija 58 mm |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Android 2.2 ->, iOS, Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Tulostustekniikan tarkkuus, dpi | 203 |
| Tulostusleveys, mm | 104 |
| Akun tyyppi | Ladattava litiumioniakku (7.2V) |
| Lyhyt yhteenveto | RJ4230B on kestävä lämpötulostustekniikkaa käyttävä mobiilitulostin, jolla voit tulostaa jopa 104 mm leveitä tarroja ja kuitteja. Nopea tulostus ja monipuoliset liitännät sekä laaja valikoima lisävarusteita tekevät tästä RJ4230B-mobiilitulostimesta erinomaisen valinnan monien eri alojen ammattilaisille. Bluetooth- ja USB-yhteydellä voit näppärästi tulostaa tarroja, tunnisteita, laskuja, kuitteja ja paljon muuta, juuri siellä missä olet. |
| Alkuperämaa | KIINA |



