BROTHER PT-P750W LABELLING MACHINE
109,60 € + ALV
BROTHER PT-P750W LABELLING MACHINE
4 in stock
Description
Brother PTP750W
Tietokoneen tarratulostin WiFi- ja NFC-yhteyksin ammattikäyttöön.
- Tarratulostin jaettavissa useiden käyttäjien kesken
- Sisäänrakennettu Wi-Fi ja NFC -yhteydet helppoon tarranluomiseen ja tulostukseen älypuhelimista tai PC/Mac-tietokoneista
- Erittäin nopea, tulostaa jopa 30 mm sekunnissa
- Automaattinen tarraleikkuri, leikkaus myös puoliväliin, jotta taustapaperi on helppo irroittaa
- Mukana tarranauha, AC-verkkolaite ja USB-kaapeli
- Tulostaa 3,5, 6, 9, 12, 18 ja 24 mm leveille tarranauhoille
Tuoterekisteröinnillä 3 vuoden takuu. Edellyttäen, että laite rekisteröidään Brotherin sivuilla https://www.brother.fi/tuki/warranty 60 päivän sisällä ostopäivästä. Muuten takuu 2 vuotta.
Additional information
| Weight | 1,51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28,7 × 23,6 × 13,6 cm |
| Tulostusnopeus, mm/sek | 30 |
| Automaattinen virrankatkaisu | Kyllä |
| Tarraleikkuri | Automaattinen Half-cut |
| Kopiotulostus | Kyllä (1-5000) |
| Fontit | Kaikki tietokoneeseen asennetut True Type -fontit |
| Tuotteen paino, g | 800 |
| Tekstikehykset | 154 |
| Numerointi -toiminto | Kyllä |
| Tarraleveydet, mm | 3.5, 6, 9, 12, 18, 24 |
| PC yhteensopiva | Kyllä |
| Maksimi tarraleveys, mm | 18.1 |
| Tarrapituuden asetus | Kyllä (24-600 mm) |
| Viivakooditulostus | Kyllä |
| Liitäntä | USB 2.0 |
| Verkkoliittimen malli | AD-E001 |
| Virtalähteen tyyppi | BA-E001 ladattava Litium-ioni akku / Ladattavat akut tai AA-alkaliparistot (LR6/HR6) |
| Wi-Fi | Kyllä |
| WLAN tyyppi | 802.11b/g/n |
| NFC-tuki | Kyllä |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Mac OS X 10.7 – 10.9, iOS 5 ->, Android 2.2 -> |
| Tulostustekniikan tarkkuus, dpi | 180 x 360 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 78 x 152 x 143 |
| Alkuperämaa | KIINA |





