BROTHER PJ-773 8PPM 300DPI USB WIFI
557,90 € + ALV
BROTHER PJ-773 8PPM 300DPI USB WIFI
Out of stock
Description
Tulostaa tarjouksia, laskuja ja raportteja tehostaen liikkuvien myynti-, huolto-, logistiikka-, kuljetus- ja pelastusalan ammattilaisten työtä.
Kompakti PJ773 sisältää Wi-Fi ja AirPrint yhteydet ja tarjoaa A4-tulostusratkaisun, joka kulkee helposti mukana salkussa tai kannettavan laukussa ja voidaan myös asentaa ajoneuvoon.
Lämpötulostustekniikkaa käyttävän laitteen 300 dpi:n tulostustarkkuus varmistaa tarkat tekstitulosteet, jotka tulostuvat 8 sivun minuuttinopeudella.
Laaja mobiili- ja työpöytälaitteiden käyttöjärjestelmätuki, joten PJ773 on helppo integroida omaan appsiisi ja sovellukseesi. Saatavana monia ohjelmistonkehitystyökaluja (Software Development Kits).
- Wi-Fi ja USB yhteydet sekä AirPrint-tuki
- 300 dpi tulostustarkkuus
- Tulostaa jopa 8 sivua minuutissa
- iOS, Android, Windows, Mac, Linux ja Citrix tuki
- Virtalähdevaihtoehtona tehokas litiumioni akku (lisävaruste)
- Räätälöitävissä (autoasennussarja, laturit sekä suojakotelo)
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31,1 × 16,6 × 7,2 cm |
| Tulostusteknologia | Mustavalkolaser |
| Lyhyt yhteenveto | Tulostaa tarjouksia, laskuja ja raportteja tehostaen liikkuvien myynti-, huolto-, logistiikka-, kuljetus- ja pelastusalan ammattilaisten työtä. |
| Vakioliitännät | Type A to mini type B (printer), IEEE 802.11 B/G/N, USB 2.0 |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Pika-asennusopas, USB-kaapeli, Tulostuspään puhdistusarkki |
| Automaattinen virrankatkaisu | Kyllä |
| Fontit | Bittikarttafontit: Helsinki, Brussel, Letter Gothic Bold, Ääriviivafontit: Helsinki, Brussel, Letter Gothic |
| Tulostusleveys, mm | 208.8 |
| Tulostusnopeus (musta, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 8 |
| Verkkovalmius | Kyllä |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Tulostuskieli | ESC/P |
| Väritulostus | Ei |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Linux, Mac OS x 10.8/10.9/10.10/10.11, Windows Vista/7/8/10/Server2008/2008R2/Server2012/2012R2 |
| Maksimi resoluutio | 300 x 300 |
| Käyttölämpötila, °C | 0- +50°C |
| Varastointilämpötila, °C | -20 – +60°C |
| Bluetooth | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 2.1+EDR |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 255 x 55 x 30 |
| Tuotteen paino, g | 480 |
| Sisäinen muisti, MB | 32 |
| Alkuperämaa | KIINA |
| Pakkausyksikkö | 5 kpl |



