BROTHER MFC-L6710DW MV-LASER-AIO
594,45 € + ALV
BROTHER MFC-L6710DW MV-LASER-AIO
Out of stock
Additional information
| Weight | 23,78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56,5 × 58,5 × 63,5 cm |
| Väritulostus | Ei |
| Tulostusteknologia | Mustavalkolaser |
| Vakioliitännät | ETHERNET 10 / 100 / 1000 BASE TX, USB 2.0, IEEE 802.11 A/B/G/N |
| Tulostusnopeus (musta, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 50 |
| Kaksipuolinen tulostus | Kyllä |
| Paperinsyöttökapasiteetti, arkkia | 520 |
| Ensimmäisen sivun tulostus (MV, A4, ready), sek. | 6.7 |
| All In One -toiminnot | Fax, Kopiointi, Skannaus, Tulostus |
| Tulostuskieli | BR-Script 3, Epson FX-850, IBM Proprinter XL, PCL6, PDF 1.7 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Sisäinen muisti, MB | 512 |
| Kuukausikapasiteetti (max), sivua | 8000 |
| Tulostustekniikan tarkkuus, dpi | 1200 x 1200 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Tuotteen paino, g | 17300 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 495 x 473 x 518 |
| Virrankulutus, W | 710 |
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 640 |
| Valmistajan arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 176.5 |
| Valmistajan arvio: Kuljetuksen CO2 -päästöt, kg | 14 |
| Valmistajan arvio: Käytön aikaiset CO2 -päästöt, kg | 410 |
| Valmistajan arvio: Kierrätyksen CO2 -päästöt, kg | 38 |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 5 |
| Ympäristösertifikaatit | EcoLeaf, RoHS compliant, Blue Angel, Nordic Swan |
| Alkuperämaa | KIINA |






