BROTHER MFC-L3760CDW
360,55 € + ALV
BROTHER MFC-L3760CDW
Out of stock
Description
- Tulostaa jopa 26 sivua minuutissa
- Gigatavun Ethernet, 5 GHz Wi-Fi ja USB
- Käyttäjäystävällinen 8,8 cm värikosketusnäyttö
- 250 arkin paperikapasiteetti
- 50 arkin automaattinen syöttölaite (ADS)
- Mukana 1 000 sivun aloitusvärikasetit, lisävarusteena 3 000 mustavalko- ja 2 300 värisivun suurvärikasetit
- Kaksipuolinen tulostus, jopa 10 sivua minuutissa
- Skannaa jopa 27 kuvaa minuutissa
- 8,8 cm värikosketusnäyttö
- Gigatavun Ethernet, 5 GHz Wi-Fi ja USB
- Tulostaa USB-muistista ja mobiilisovelluksesta
- 512 Mt sisäinen muisti
- 50 arkin automaattinen syöttölaite (ADS)
- 250 arkin paperikasetti
- Mukana 1 000 mustavalko- ja 1 000 värisivun aloitusvärikasetit, lisävarusteena 3 000 mustavalko- ja 2 300 värisivun suurvärikasetit
Työskentelytavat toimistoissa ja etätyöpisteissä muuttuvat jatkuvasti, sillä työltä edellytetään tehokkuutta. Siksi sinun kannattaa varmistaa, että käytössäsi on luotettava laite, joka tulostaa nopeasti ja vaivattomasti:
Additional information
| Weight | 24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54,1 × 50,5 × 53,5 cm |
| Tulostusteknologia | Värilaser |
| Väritulostus | Kyllä |
| Ympäristösertifikaatit | Blue Angel, EcoLeaf, RoHS compliant, Nordic Swan |
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 420 |
| Valmistajan arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 205 |
| Valmistajan arvio: Kuljetuksen CO2 -päästöt, kg | 14 |
| Valmistajan arvio: Käytön aikaiset CO2 -päästöt, kg | 170 |
| Valmistajan arvio: Kierrätyksen CO2 -päästöt, kg | 39 |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 5 |
| Skannaustarkkuus, dpi | 1200 x 1200 |
| Tulostusnopeus (väri, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 26 |
| Kaksipuolinen tulostus | Kyllä |
| Kuukausikapasiteetti (max), sivua | 3000 |
| Ensimmäisen sivun tulostus (MV, A4, ready), sek. | 13.5 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Sisäinen muisti, MB | 512 |
| Tulostusnopeus (musta, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 26 |
| Ensimmäisen sivun tulostus (väri, A4, ready), sek. | 13.5 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 410 x 444 x 401 |
| Tuotteen paino, g | 20200 |
| Kopioinnin enimmäistarkkuus, dpi | 600 x 600 |
| Näyttö | 8.8 cm leveä värillinen kosketusnäyttö |
| Äänenpainetaso, dB | 43 / 47 |
| Tulostustekniikan tarkkuus, dpi | 600 x 2400 |
| Alkuperämaa | VIETNAM |





