BROTHER ADS-4900W SCANNER
719,90 € + ALV
BROTHER ADS-4900W SCANNER
1 in stock
Description
Keskeytyksettömään suurten asiakirjamäärien eräskannaukseen. Yksinkertainen yhden painikkeen skannaus mahdollistaa yrityksellesi helpon asiakirjojen tallennuksen, lähettämisen ja vastaanottamisen kotona ja toimistossa.
- Suuri intuitiivinen 10,9 cm kosketusnäyttö, jossa on 56 määritettävää pikavalintaa.
- Yksilöllinen käyttökokemus useille käyttäjille.
- Turvalliseen työryhmäkäyttöön.
- Edistynyt kuvankäsittely ja eräskannaus.
- Toiminnot: skannauksen automaattinen käynnistys, Ultraääni monisyöttöanturi, erottelukytkin, skannauksen esikatselu, lukupään puhdistushälytys.
- Sisältää Brother ScanEssentials -ohjelmiston.
- Ajuri yhteensopivuus: TWAIN (WIN ja macOS)-, WIA-, ISIS- ja Linux SANE.
Additional information
| Weight | 4,65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39,2 × 28,9 × 33,6 cm |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Vakioliitännät | USB 3.0, USB 2.0, ETHERNET 10 / 100 BASE TX |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 300 x 247 x 236 |
| Tuotteen paino, kg | 3.37 |
| Virrankulutus, W | 34 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 7.7 |
| Kaksipuolinen skannaus | Kyllä |
| Skannausnopeus (Vakio väri- ja mustavalkotuloste A4 ), sivua/min. | 60 |
| Äänenpainetaso, dB | 62 |
| Näyttö | 10.9 cm värillinen kosketusnäyttö |
| Automaattinen dokumentinsyöttölaite, arkkia | 100 |
| Skannausajurit | TWAIN (WIN ja macOS), WIA, ISIS, Linux SANE |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Skanneri, verkkolaite, virtajohto, USB-kaapeli, pika-asennusopas, turvaohjeet, takuutiedot |
| Mukana tulevat ohjelmistot | Mac: 10.14.x/10.15.x/11.0.x/11.1.x. Brother iPrint&Scan työpöytäversio, Etäasennus. AirPrint Scan, TWAIN. Windows: |
| Skannaustarkkuus, dpi | 1200 x 1200 |
| Alkuperämaa | KIINA |



