SAMSUNG GALAXY A36 5G AWESOME BLACK 128 GB ENTERPRISE EDITION
284,10 € + ALV
SAMSUNG GALAXY A36 5G AWESOME BLACK 128 GB ENTERPRISE EDITION
246 in stock
Description
Tyylikkäämpää sisältöä nopeammin jaettuna ? AI:n tehostamana
Haluatko luoda tyylikästä ja hauskaa sisältöä AI:n avulla? Haluatko jakaa hetkiä helposti muiden kanssa ? ilman, että maksat itsesi kipeäksi? Samsung Galaxy A36 on puhelin sinua varten.
Älykäs AI-avustettu editointiominaisuus poistaa ei-toivotut asiat kuvista ja korostaa kuvan parhaita puolia. Voit myös luoda omia, uniikkeja filttereitäsi, jotta erotut joukosta. Selfie-videot ovat myös laadukkaampia, ja niiden jakaminen hauskempaa!
Uuden, nopean prosessorin, tehokkaan akun ja runsaan tallennustilan ansiosta älykkäät AI-ominaisuudet pyörivät sulavasti ja voit helposti hallita suuria tiedostoja, videoita ja valokuvia. Järjestele ja jaa muistosi helposti ? tallennustilasta tai akusta murehtimatta.
Koe kaikki vähän suuremmin ja kirkkaammin. 6,7 tuuman näyttö² on jopa 120 Hz:n taajuudellaan yksi Samsungin parhaista tähän mennessä. Näyttö mukautuu auringonvaloon ja vähentää sinistä valoa, joten se rasittaa vähemmän silmiä. Se on siis mainio leffojen katseluun tai pitkiinkin kuvamuokkausprojekteihin.
Galaxy A36 on suunniteltu kestämään kovankin käytön. Ulkoa se on IP67-luokituksen mukainen ja sisältä Samsung Knox Vaultin suojaama. Kuuden vuoden tietoturvapäivitykset varmistavat puhelimen turvallisuuden pitkäksi ajaksi.
Hienovaraiset mutta ihastuttavat värit Awesome Black, Awesome White, Awesome Lime, Awesome Lavender sekä tyylikkään ohut muotoilu ovat ilo silmille. Galaxy A36 on puhelin, jonka haluat pitää esillä.
Additional information
| Weight | 0,32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2,8 × 9,4 × 17,7 cm |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
| Akun kapasiteetti, mAh | 5000 |
| Näytön koko, " | 6.7 |
| RAM-muisti | 6 GB |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Takakamera, MP | 50 + 8 + 5 |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Kyllä |
| IP-luokitus | IP67 |
| NFC-tuki | Kyllä |
| Etukamera, MP | 12 |
| Latausliittimen tyyppi | USB-C |
| SIM kortin tyyppi | eSIM |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Ei |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 78.2 × 162.9 × 7.4 |
| Tuotteen paino, g | 195 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6 |
| Prosessorin malli | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Virkistystaajuus, Hz | 120 |
| Näyttö | 6,7" FHD+ Super AMOLED Infinity-O (19.5:9), 120 Hz, 1200 nits (HBM) |
| Liitännät | USB-C |
| Pakkaussisältö | Galaxy A36:n mukana tulee USB Type-C -kaapeli, |
| Android Enterprise Recommended | Kyllä |
| Alkuperämaa | INTIA |











