SAMSUNG GALAXY A17 5G ENTERPRISE EDITION BLACK 128GB
214,95 € + ALV
SAMSUNG GALAXY A17 5G ENTERPRISE EDITION BLACK 128GB
1171 in stock
Description
Kaikki mitä tarvitset, ja vähän enemmän
Samsung Galaxy A17 5G tarjoaa
helppokäyttöisen puhelimen, jossa on
kaikki tärkeimmät ominaisuudet. Runsaasti
tallennustilaa, tehokas akku, laadukkaat
kamerat ja salamannopea 5G-yhteys.
AI-toiminnot tekevät avun saamisesta
vaivatonta ? Awesome Intelligence!
Tehoa arkeen
Suuren 5000 mAh akun ja nopean 25 W
latauksen ansiosta voit käyttää puhelinta
koko päivän ilman huolta akun kestosta.
Jopa 256 Gt tallennustilalla (ja tuki jopa
2 Tt microSD-kortille) saat tilaa kaikelle
tarpeelliselle. Samsung Knox Vault suojaa
sisältösi ja tekee suurten tiedostojen
tallentamisesta ja käsittelystä helppoa.
Tutki luovuuttasi
Samsung Galaxy A17 5G:ssä on
kolmoiskamera, jossa on 50 MP:n pääkamera
(OIS:llä), 5 MP:n ultralaajakulma ja 2
MP:n makro, sekä 13 MP:n selfie-kamera.
Olipa kyseessä maisemakuva, lähikuva tai
selfie, saat teräviä ja eläviä tuloksia. Voit
myös säätää värisävyjä ja saada älykkäitä muokkausvinkkejä.
Parempi näyttökokemus
6,7 tuuman FHD+ Super AMOLED -näyttö 90
Hz:n virkistystaajuudella tarjoaa kirkkaan,
värikkään ja erittäin sulavan visuaalisen
kokemuksen ? täydellinen elokuvista
sosiaaliseen mediaan.
Hyödynnä tekoälyä
Galaxy A17 5G tarjoaa sinulle helpon pääsyn
AI-toimintoihin. Yksinkertainen painallus vie
sinut nopeasti avun äärelle, olipa kyseessä
viestien kirjoittaminen tai näytöllä näkyvän
tiedon saaminen ? Awesome Intelligence!
Ohut ja moderni design
Vain 7,5 mm paksuinen Galaxy A17 5G on
kevyt ja kätevä ottaa mukaan minne tahansa.
Turvallisuus ja kestävyys
IP54-luokituksen ansiosta puhelin on
suojattu pölyltä ja roiskeilta. Samsung Knox
Vault ja säännölliset turvallisuuspäivitykset
jopa 6 vuoden ajan varmistavat, että datasi
pysyy turvassa.
Additional information
| Weight | 0,28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17,2 × 8,5 × 3 cm |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
| Näytön koko, " | 6.7 |
| Takakamera, MP | 50 + 5 + 2 |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| RAM-muisti | 4 GB |
| Akun kapasiteetti, mAh | 5000 |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
| IP-luokitus | IP54 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1080 x 2340 |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Kyllä |
| Latausliittimen tyyppi | USB-C |
| Etukamera, MP | 13 |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Bluetooth | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 77.9 x 7.5 x 164.4 |
| Tuotteen paino, g | 190 |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 5 |
| Prosessorin malli | Exynos 1330 |
| Virkistystaajuus, Hz | 90 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Pakkaussisältö | Galaxy A17 5G |
| Kirkkaus, cd/m² | 1100 |
| USB-C lataava | Kyllä |
| USB-C latausteho max., W | 25 |
| Maksimi muistikortin koko | 2 TB |
| Yhteensopivat muistikortit | microSD |
| Alkuperämaa | VIETNAM |











