LG DESKTOP MONITOR, 27″, FHD, IPS, USB, HAS
98,65 € + ALV
LG DESKTOP MONITOR, 27″, FHD, IPS, USB, HAS
Out of stock
Description
- 27? Full HD (1920×1080) IPS display
- Built-in power and speaker
- 100Hz Refresh Rate
- LG Switch app
- Reader Mode & Flicker Safe
- Tilt/Height/Swivel/Pivot (Bi-direction) adjustable stand
Additional information
| Weight | 7,82 kg |
|---|---|
| Dimensions | 73,7 × 48,8 × 16,5 cm |
| Näytön väri | Musta |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Ympäristösertifikaatit | TCO, EPEAT Bronze, Energy Star |
| Näytön koko, " | 27 |
| Kaareva | Ei |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Liitännät | DisplayPort 1.2, HDMI 1.4, USB-A, VGA |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Kirkkaus, cd/m² | 250 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| VESA-standardi, mm | 100 x 100 |
| Virkistystaajuus, Hz | 100 |
| USB-C lataava | Ei |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Kallistuskulma, ° | -5 – 21 |
| Korkeussäätö, mm | 150 |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 2 |
| Kääntö, ° | ±45 |
| Alkuperämaa | KIINA |
| Takuu | 3 V |











