LG 98UM5K-B 98″ UHD IPS 500 NITS 16/7 SOC
4863,85 € + ALV
LG 98UM5K-B 98″ UHD IPS 500 NITS 16/7 SOC
5 in stock
Additional information
| Weight | 105 kg |
|---|---|
| Dimensions | 246 × 28,5 × 148 cm |
| Näytön koko, " | 98 |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Virkistystaajuus, Hz | 60 |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| Kontrastisuhde (dynaaminen ) | 200000:1 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Näyttövärejä | 1.07 B |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 2198 x 79.5 x 1253 |
| VESA-standardi, mm | 800 x 400 |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Käyttöjärjestelmä | webOS 6.0 |
| Virrankulutus, W | 430 |
| Liitännät | HDMI, DisplayPort, DVI-D, Audio (3.5mm), RS-232C, Ethernet (RJ-45), IR, USB-A (USB 2.0) |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 10 |
| Sertifikaatit | CB / NRTL, FCC Class "A" / CE / KC, NewErP |
| Kehyksen paksuus, mm | 17 |
| Tuotteen paino, kg | 78 |
| Alkuperämaa | KIINA |
| Takuu | 3 V |










