LG 86UH5N-M 86″ UHD ADS 500 NITS 24/7 SOC WIFI HAZE
2810,85 € + ALV
LG 86UH5N-M 86″ UHD ADS 500 NITS 24/7 SOC WIFI HAZE
2 in stock
Additional information
| Weight | 66,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 210 × 25 × 124 cm |
| Liitännät | Digital Audio Out (Optical), Ethernet (RJ-45), IR, USB-A (USB 2.0), RS-232C, HDMI |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 10 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Näytön koko, " | 86 |
| Energialuokka | B |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1928.8 x 29.7 x 1099.8 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Tuotteen paino, kg | 53 |
| Virrankulutus, W | 205 |
| Virrankulutus (enintään), W | 297 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Käyttöjärjestelmä | webOS 6.0 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäinen player | Kyllä |
| VESA-standardi, mm | 600 x 400 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Ympäristösertifikaatit | Energy Star |
| IP-luokitus | IP5X |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Paneelin tyyppi | ADS |
| Virkistystaajuus, Hz | 120 |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Alkuperämaa | PUOLA |
| Takuu | 3 V |












