LG 110UM5K-B 110″ UHD ADS 500 NITS 16/7 SOC WIFI
8133,60 € + ALV
LG 110UM5K-B 110″ UHD ADS 500 NITS 16/7 SOC WIFI
3 in stock
Description
LG Signage Display UM5K Series 110″ UHD on moderni ja laadukas digitaalinen näyttö, joka on suunniteltu erityisesti yrityskäyttöön. Sen valtava 110 tuuman Ultra HD -näyttö tarjoaa tarkan ja eloisan kuvanlaadun, joka herättää sisältösi henkiin. UM5K-sarja sopii erinomaisesti monipuolisiin käyttötarkoituksiin, kuten mainosten esittämiseen, informaation näyttämiseen ja kokoustilojen näyttöratkaisuihin. Näyttö tukee alan standardien mukaisia sisällönhallintajärjestelmiä ja tarjoaa parannetun kytkettävyyden useisiin laitteisiin. – UHD 4K -resoluutio (3840 x 2160) takaa terävän ja yksityiskohtaisen kuvan. – IPS-paneeli varmistaa laajan katselukulman ja kirkkaat värit kaikenlaisissa valaistusolosuhteissa. – Tukee jatkuvaa 24/7 käyttöä, mikä tekee siitä ihanteellisen ratkaisu julkisiin ja kaupallisiin tiloihin. – Erinomainen liitettävyys, mukaan lukien HDMI- ja DP-portit, lisäävät käyttömukavuutta. Tämä digitaalinen näyttö sopii kaikille yrityksille, jotka haluavat nostaa viestintänsä visuaalisesti uudelle tasolle innovatiivisten teknologioiden avulla.
Additional information
| Weight | 110 kg |
|---|---|
| Dimensions | 174 × 34,5 × 269 cm |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Näytön koko, " | 110 |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Paneelin tyyppi | ADS |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Liitännät | HDMI, DisplayPort, DVI-D, Audio (3.5mm), RS-232C, Ethernet (RJ-45), IR, USB-A (USB 2.0) |
| Sisäinen player | Kyllä |
| VESA-standardi, mm | 1500 x 600 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| Pivot ominaisuus | Ei |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 2474 x 99 x 1408 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Virrankulutus, W | 440 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Kaiuttimien teho, W | 10 |
| Tuotteen paino, kg | 80 |
| HDMI -porttien määrä | 4 |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Display porttien määrä | 1 |
| Käyttölämpötila, °C | 0-40 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Tuotteen mitat jalustan kanssa (L x S x K), mm | 2680 × 320 x 1730 |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Virrankulutus (enintään), W | 570 |
| Alkuperämaa | KIINA |
| Takuu | 3 V |













